Micro Commercial Co
型号:
GBPC5004-BP
封装:
GBPC
批次:
-
描述:
BRIDGE RECT 1PHASE 400V 50A GBPC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0185
$4.0185
10
$3.37345
$33.7345
100
$2.72878
$272.878
500
$2.425616
$1212.808
1000
$2.076938
$2076.938
2000
$1.955651
$3911.302
5000
$1.87625
$9381.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 400 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | QC Terminal |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | GBPC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-Square, GBPC |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 25 A |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Package | Bulk |
| Current - Average Rectified (Io) | 50 A |
| Base Product Number | GBPC5004 |