Microchip Technology
型号:
GC9704-UC
封装:
Chip
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 5V 10MA CHIP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Series | - |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1V |
| Package / Case | Die |
| Capacitance @ Vr, F | 0.8pF @ 0V, 1MHz |
| Diode Type | Schottky |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | Chip |