首页 / 陶瓷电容器 / GCM32E5C3A103FX01K
minImg
GCM32E5C3A103FX01K
Murata Electronics
型号:
GCM32E5C3A103FX01K
描述:
CAP CER 10000PF 1KV C0G/NP0 1210
库存 : 3900
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series GCM
Thickness (Max) 0.104" (2.65mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 10000 pF