GCS-030-1.0
European Thermodynamics Ltd
型号:
GCS-030-1.0
描述:
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Blue
Backing, Carrier -
Material Silicone
Outline 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)