首页 / RF 天线 / GD24-24P-RSMA
minImg
GD24-24P-RSMA
TE Connectivity Laird
型号:
GD24-24P-RSMA
描述:
RF ANT 2.4GHZ GRID CAB BRKT 30"
用户指南
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.485GHz
Applications WiMax™, WLAN
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Bracket Mount
RF Family/Standard WiFi
Height (Max) 36.000" (914.40mm)
Product Status Active
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Parabolic Grid
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Power - Max 100 W
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features Cable - 762mm
Package Bulk
Gain 24dBi
Base Product Number GD24
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)