GigaDevice Semiconductor (HK) Limited
型号:
GD25Q16ETIGR
封装:
8-SOP
批次:
-
描述:
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.6517
$6.517
25
$0.64334
$16.0835
50
$0.63935
$31.9675
100
$0.571615
$57.1615
250
$0.566808
$141.702
500
$0.558448
$279.224
1000
$0.53846
$538.46
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 2M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Access Time | 7 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 70µs, 2ms |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Memory Size | 16Mbit |
| Technology | FLASH - NOR |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | GD25Q16 |