GigaDevice Semiconductor (HK) Limited
型号:
GD25WQ32ESIGR
封装:
8-SOP
批次:
-
描述:
32MBIT, 1.65V-3.6V, SOP8 208MIL,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.026
$1.026
10
$0.9386
$9.386
25
$0.92682
$23.1705
50
$0.92131
$46.0655
100
$0.823745
$82.3745
250
$0.81681
$204.2025
500
$0.804745
$402.3725
1000
$0.775941
$775.941
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 4M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Access Time | 8 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 120µs, 4ms |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Memory Size | 32Mbit |
| Technology | FLASH - NOR (SLC) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | GigaDevice Semiconductor (HK) Limited |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FLASH |