GDA1225-12BB
Comair Rotron
型号:
GDA1225-12BB
描述:
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
用户指南
Operating Temperature -
Air Flow 69.0 CFM (1.93m³/min)
Noise 39.1dB(A)
Ingress Protection -
Static Pressure 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 0.400A
Fan Type Tubeaxial
Termination 3 Wire Leads
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Voltage Range 6 ~ 13.8VDC
Product Status Obsolete
Weight 0.362 lb (164.2 g)
RPM 2400 RPM
Lifetime @ Temp. -
Series Gryphon
Material - Blade -
Power (Watts) 4.8 W
Mfr Comair Rotron
Material - Frame -
Features Speed Sensor (Tach)
Width 25.00mm