Sprague-Goodman
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.841
$36.841
10
$36.1
$361
50
$35.3628
$1768.14
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Glass |
| Q @ Freq | 800 @ 20MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Size / Dimension | 0.311" Dia (7.90mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Series | PISTONCAP® |
| Capacitance Range | 1.5 ~ 20pF |
| Mfr | Sprague-Goodman |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Top |