GDZ3V3LP3-7
Diodes Incorporated
型号:
GDZ3V3LP3-7
封装:
X3-DFN0603-2
描述:
DIODE ZENER 3.3V 250MW 2DFN
库存 : 23922
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package X3-DFN0603-2
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Power - Max 250 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V