GEE99F-C0
Panduit Corp
型号:
GEE99F-C0
品牌:
Panduit Corp
描述:
GROMMET EDGE SLOT BLACK 1=100'
库存 : 13
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Diameter - Inside -
Color Black
Panel Cutout Dimensions Edging - 100' L (30.48m)
Material Polyethylene (PE)
Bushing, Grommet Type Grommet - Edging, Slotted
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Series GE
Panel Thickness 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)