GFT035HA320240
GIFAR
型号:
GFT035HA320240
品牌:
GIFAR
描述:
3.5" 320*240 TFT
用户指南
Touchscreen -
Viewing Area 73.03mm W x 63.90mm H
Dot Pixels 320 x 240
Controller Type -
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)