GFT043IB480272Y
GIFAR
型号:
GFT043IB480272Y
品牌:
GIFAR
描述:
4.3" TFT, 480x272, 400cd/m^2, Wi
用户指南
Touchscreen -
Viewing Area 99.00mm W x 56.26mm H
Dot Pixels 480 x 272
Controller Type HX8257
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)