GGV12000
Sprague-Goodman
型号:
GGV12000
描述:
CAP TRIMMER 0.8-12PF 1250V TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.859" (21.82mm)
Voltage - Rated 1250 V
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 12pF