GHA300F-24
Cosel USA, Inc.
型号:
GHA300F-24
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 80°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, DEMKO
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Series GHA (300W)
Current - Output 1 4.2 A
Power (Watts) 100W (300W Forced Air)
Type Open Frame
Efficiency 91%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC