GKG3R066-07
Sprague-Goodman
型号:
GKG3R066-07
描述:
CAP TRIMMER 1.4-3PF 100V SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 300 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series SURFTRIM® GKG
Capacitance Range 1.4 ~ 3pF