GKY40056
Sprague-Goodman
型号:
GKY40056
描述:
CAP TRIMMER 8-40PF 50V SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 200 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.045" (1.14mm)
Voltage - Rated 50 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series SURFTRIM® GKY
Capacitance Range 8 ~ 40pF