首页 / 延迟线 / GL1L5LS100S-C
minImg
GL1L5LS100S-C
Susumu
型号:
GL1L5LS100S-C
品牌:
Susumu
描述:
IND DELAY LINE 1.0NS 1 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series GL1L
Package / Case 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Delay Time 1 ns
Tolerance ±0.050nS
Mfr Susumu
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Current 100 mA
Product Status Obsolete
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max