Chinsan (Elite)
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3725
$3.3725
10
$2.717
$27.17
50
$2.33662
$116.831
100
$2.11926
$211.926
500
$1.57586
$787.93
1000
$1.46718
$1467.18
2500
$1.41284
$3532.1
5000
$1.38567
$6928.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | -10%, +20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.329 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | GM |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.9 A @ 50 kHz |
| Mfr | Chinsan (Elite) |
| Capacitance | 180 µF |
| Package | Bulk |