Eaton - Electronics Division
型号:
GMA-125-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.035
$5.035
5
$4.8621
$24.3105
10
$4.6892
$46.892
50
$3.64705
$182.3525
100
$3.03924
$303.924
250
$2.952372
$738.093
500
$2.518203
$1259.1015
1000
$2.387958
$2387.958
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Melting I²t | 0.0024 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 4.895 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, PSE, UL |
| Current Rating (Amps) | 125 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | GMA |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |