GMB631PC50
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
GMB631PC50
描述:
CIR BRK THERM-M 50A 240VAC/60VDC
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 5, IEC 60947-2, UL489
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series GMB63
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V