GMB632PC20
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
GMB632PC20
描述:
CIR BRKR THERM 20A 240VAC/125VDC
用户指南
Actuator Type Lever
Approval Agency CSA C22.2 No 5, IEC 60947-2, UL489
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series GMB63
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 240 V