Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
GMC21CG103F25NT
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
3000
$0.2375
$712.5
6000
$0.228
$1368
12000
$0.2185
$2622
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±1% |
| Voltage - Rated | 25V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Series | GMC |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| Capacitance | 10000 pF |
| Package | Tape & Reel (TR) |