Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
GMC21X5R226M25NT
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 22UF 25V X5R 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2000
$0.053675
$107.35
4000
$0.0494
$197.6
10000
$0.047025
$470.25
14000
$0.04465
$625.1
50000
$0.03705
$1852.5
100000
$0.03515
$3515
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 25V |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Series | GMC |
| Thickness (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |