GMC31CG473F50NT
Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
GMC31CG473F50NT
描述:
CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 1206
库存 : 16000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 2000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Tolerance ±1%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Series GMC
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.047 µF