Cal-Chip Electronics, Inc.
型号:
GMC31CG473J100NT
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP1206 COG .047UF 5% 100V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2000
$0.11875
$237.5
8000
$0.1045
$836
12000
$0.10165
$1219.8
28000
$0.09975
$2793
100000
$0.095
$9500
200000
$0.0931
$18620
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Thickness (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Cal-Chip Electronics, Inc. |
| Capacitance | 0.047 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |