Murata Electronics
型号:
GMD033R60J104KE11D
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.65645
$6.5645
50
$0.54549
$27.2745
100
$0.469775
$46.9775
500
$0.36366
$181.83
1000
$0.313148
$313.148
2500
$0.292952
$732.38
5000
$0.277799
$1388.995
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3V |
| Size / Dimension | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GMD |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | Bonding Mountable |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GMD033R60J |