GMK325BJ106MMHP
Taiyo Yuden
型号:
GMK325BJ106MMHP
品牌:
Taiyo Yuden
描述:
CAP CER 10UF 35V X5R 1210
库存 : 1861
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive, SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series M
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 10 µF