首页 / 铁氧体磁珠和芯片 / GMLB-160808-0470Y-PY-RU
minImg
GMLB-160808-0470Y-PY-RU
Mag Layers
型号:
GMLB-160808-0470Y-PY-RU
品牌:
Mag Layers
描述:
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
库存 : 8000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 470 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series GMLB-160808-PY
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A