Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
5
$1.4972
$7.486
10
$1.42215
$14.2215
50
$1.1476
$57.38
100
$0.972895
$97.2895
250
$0.947986
$236.9965
500
$0.798304
$399.152
1000
$0.71099
$710.99
5000
$0.623675
$3118.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Capacitance @ Frequency | 4 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | GMOV™ |
| Package / Case | Disc 14mm |
| Energy | 53J |
| Maximum AC Volts | 95 V |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 125 V |
| Current - Surge | 6 kA |