首页 / RF 天线 / GP.1575.18.4.A.02
minImg
GP.1575.18.4.A.02
Taoglas Limited
型号:
GP.1575.18.4.A.02
描述:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
库存 : 669
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range -
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
RF Family/Standard Navigation
Height (Max) 0.157" (4.00mm)
Product Status Active
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Taoglas Limited
Return Loss -10dB
Features -
Package Tray
Gain 2.5dBic
Base Product Number GP.1575
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)