GQC9R500
Sprague-Goodman
型号:
GQC9R500
描述:
CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 750V TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Quartz
Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Voltage - Rated 750 V
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.6 ~ 9.5pF