Essentra Components
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6885
$2.6885
10
$2.337
$23.37
25
$2.23706
$55.9265
50
$2.18747
$109.3735
100
$2.088005
$208.8005
250
$1.889132
$472.283
500
$1.740001
$870.0005
1000
$1.491434
$1491.434
2500
$1.392006
$3480.015
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 2.125" (53.98mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 2.500" (63.50mm) |
| Material | Styrene-Butadiene Rubber (SBR), 60 Durometer |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | Alliance Plastics, GR |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GR3145 |