首页 / 陶瓷电容器 / GR443QR73D222KW01L
minImg
GR443QR73D222KW01L
Murata Electronics
型号:
GR443QR73D222KW01L
描述:
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
库存 : 36338
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GR4
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2200 pF