SICK, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$116.584
$116.584
10
$97.1489
$971.489
25
$93.91092
$2347.773
100
$90.67275
$9067.275
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 2.362" ~ 236.220" (60mm ~ 6m) |
| Response Time | 500µs |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Retroreflective |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12, 3POS |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | GRL18S |
| Adjustment Type | - |