首页 / 陶瓷电容器 / GRM022R71A471KA01L
minImg
GRM022R71A471KA01L
Murata Electronics
型号:
GRM022R71A471KA01L
描述:
CAP CER 470PF 10V X7R 01005
库存 : 40000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Series GRM
Thickness (Max) 0.009" (0.22mm)
Package / Case 01005 (0402 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 470 pF