首页 / 陶瓷电容器 / GRM1555C1H222JA01D
minImg
GRM1555C1H222JA01D
Murata Electronics
型号:
GRM1555C1H222JA01D
描述:
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0402
库存 : 38870
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2200 pF