首页 / 陶瓷电容器 / GRM155C70J225ME11D
minImg
GRM155C70J225ME11D
Murata Electronics
型号:
GRM155C70J225ME11D
描述:
CAP CER 2.2UF 6.3V X7S 0402
库存 : 8942
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Temperature Coefficient X7S
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.028" (0.70mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2.2 µF