首页 / 陶瓷电容器 / GRM188R71E224JA88D
minImg
GRM188R71E224JA88D
Murata Electronics
型号:
GRM188R71E224JA88D
描述:
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
库存 : 1237
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.22 µF