首页 / 陶瓷电容器 / GRM21A5C2J220FWA1D
minImg
GRM21A5C2J220FWA1D
Murata Electronics
型号:
GRM21A5C2J220FWA1D
描述:
CAP CER 22PF 630V C0G/NP0 0805
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 22 pF