Murata Electronics
型号:
GRM31A7U2J681JW31D
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 680PF 630V U2J 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.20995
$2.0995
50
$0.14706
$7.353
100
$0.126065
$12.6065
500
$0.094525
$47.2625
1000
$0.079828
$79.828
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 630V |
| Temperature Coefficient | U2J |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GRM |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 680 pF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRM31A7U2J |