首页 / 陶瓷电容器 / GRM31A7U3A220JW31D
minImg
GRM31A7U3A220JW31D
Murata Electronics
型号:
GRM31A7U3A220JW31D
描述:
CAP CER 22PF 1KV U2J 1206
库存 : 4825
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient U2J
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 22 pF