Murata Electronics
型号:
GRM31CC71C226ME11K
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 22UF 16V X7S 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.646
$0.646
10
$0.475
$4.75
50
$0.38019
$19.0095
100
$0.325945
$32.5945
500
$0.258039
$129.0195
1000
$0.217303
$217.303
2500
$0.203718
$509.295
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | GRM |
| Thickness (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRM31CC71C |