首页 / 陶瓷电容器 / GRM31CD71H106KE11L
minImg
GRM31CD71H106KE11L
Murata Electronics
型号:
GRM31CD71H106KE11L
描述:
CAP CER 10UF 50V X7T 1206
库存 : 2003
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7T
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 10 µF