首页 / 陶瓷电容器 / GRM32D5C3A562JWA1L
minImg
GRM32D5C3A562JWA1L
Murata Electronics
型号:
GRM32D5C3A562JWA1L
描述:
CAP CER 5600PF 1KV C0G/NP0 1210
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 5600 pF