Murata Electronics
型号:
GRM32ER7YA106KA12L
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 10UF 35V X7R 1210
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.62985
$6.2985
50
$0.52326
$26.163
100
$0.45068
$45.068
500
$0.348878
$174.439
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Series | GRM |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | GRM32ER7YA |