首页 / 陶瓷电容器 / GRT31CR61A476ME13L
minImg
GRT31CR61A476ME13L
Murata Electronics
型号:
GRT31CR61A476ME13L
描述:
CAP CER 47UF 10V X5R 1206
库存 : 45667
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X5R
Series GRT
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 47 µF