首页 / 陶瓷电容器 / GRT32DR60J336ME01L
minImg
GRT32DR60J336ME01L
Murata Electronics
型号:
GRT32DR60J336ME01L
描述:
CAP CER 33UF 6.3V X5R 1210
库存 : 780
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X5R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series GRT
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 33 µF