GSC44DREH-S93
Sullins Connector Solutions
型号:
GSC44DREH-S93
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.100
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 88
Contact Type Full Bellows
Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Gender Female
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Series -
Number of Positions/Bay/Row 44
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)