GSM18U05-P1J
MEAN WELL USA Inc.
型号:
GSM18U05-P1J
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
库存 : 53
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, cRUus, TUV
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Series GSM18U (18W)
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Cord Length 47.2" (1.20m)
Region Utilized North America
Efficiency Level V
Voltage - Output 5V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC